Vissza a hírekhez

Álomszerű kezdés után nagyarányú győzelem

2018/03/24 12:46

Hosszú utazás a 10 fokos, tavaszias Kaposvárról a -1 fokos, hóeséses Hódmezővásárhelyre. Késői, este 8 órás kezdés. Ősszel egy gólos hazai vereség.

Nem túl jó előjelek, viszont álomszerű kezdést produkált csapatom. A védekezésünk tökéletesen működött. Pucz Andris szenzációsan védett és az első negyed végén 0-4 -et mutatott az eredményjelző. A következő negyedekben is folytatódott a jó védekezés. Elöl pedig szép gólokat lőttünk. Igazi csapatmunka volt.

Kezd összeállni a játékunk, egész jól alakul a védekezésünk, edzésen sokat foglalkozunk ezzel.

Vasárnap újabb bajnokira utazunk Százhalombattára. Itt is egyértelmű a célunk: kevés gólt kapni és 3 ponttal hazautazni!

A pénteki mérkőzésen eggyel többen voltunk a vízben…. Ezúton is fogadja Márk családja Serdülő csapatunk és a Kaposvári Vízilabda Klub őszinte részvétét.