Vissza a hírekhez

Győzelemmel indult a tavaszi szezon ifistáinknak

2018/02/05 0:34

Több hét szünet után február 4-én folytatódott az Ifi bajnokság. A 14. fordulóban ifistáink a Cegléd csapatával mérkőztek meg idegenben és 7-10-es győzelmet arattak.

Gondoltuk, hogy a hosszú szünet után nehéz kezdeni, meg a hosszú út és a reggel 5 órai kelés is sokat kivesz a csapatból. Jól indult a meccs, 3-0-ra elmentünk, aztán kicsit leültünk, megnyugodtunk, ziccereket és emberfórokat puskáztunk el. Az utolsó negyed elején azonban 4-5 góllal sikerült elmennünk, és az előnyünket a meccs végéig tartottuk. A fél csapatnak előző napokban szalagavatója volt, a csapat másik fele tegnap felutazott Budapestre, mert be volt írva az UVSE elleni OB I. meccsre, késő éjszaka értek csak vissza, ma kora reggel pedig már indulás volt Ceglédre. Ezek mind kivettek a csapatból, de ennek ellenére sikerült nyerni” – értékelte a mérkőzést Fekete Szilveszter utánpótlás edző.