Edzők

Fekete_Szilveszter
Fekete Szilveszter
születési dátum: 1955.06.14.
Szakosztályvezető

Szécsi_Zoltán_edző
Szécsi Zoltán
születési dátum: 1977. 12. 22.
Felnőtt férfi vezetőedző

Berta József Berta_József
születési dátum: 1963.01.05.
Felnőtt férfi segédedző

Kovács_Olivér_utánpótlás
Kovács Olivér
születési dátum: 1981. 08.13.
Utánpótlás vezető

Horváth Dániel
Horváth Dániel
születési dátum: 1985.02.06.
Edző: Gyerek I.

Prikidanovics_Nandor
Prikidánovics Nándor
születési dátum: 1987.03.13.
Edző: Ifi, Serdülő

Dobos_Dávid_ig
Dobos Dávid
születési dátum: 1996.08.29.
Gyerek I. – segédedző

Nagy PéterNagy-Péter-edző
születési dátum: 1959.02.09.
Edző: Baby “B” csapat, Lány csapat

sántavy_máté
Sántavy Máté
születési dátum: 1989.03.20.
Edző: Gyerek II.

nemes_balázs
Nemes Balázs
születési dátum: 1996.05.26.
Edző: Gyerek II. – segédedző

20120113134502308115
Maár Róbert
születési dátum: 1988.01.18.
Edző: Baby “A” csapat

Megosztás

Kövess minket!